Стельове кріплення Digitus DA-90421
Фото 7 |
Digitus DA-90421 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digitus DA-90421
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Digitus Uchwyt sufitowy TV 37-70 cali 50kg, z regulacją teleskopową 560-91 | 237 zł |
Uchwyt do projektorów Digitus Uchwyt sufitowy DIGITUS TV 37"-70" 50kg, z r | 243 zł |
Uchwyt sufitowy TV 37"-70" 50kg, z regulacją teles kopową DA-90421 | 343 zł |
Uchwyt sufitowy TV 37"-70" 50kg, z regulacją teleskopową 560-910mm | 259 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →