Вафельниця Dezal 301.4
Фото 2 |
Dezal 301.4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dezal 301.4
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dezal Dezal 3014GOFROWNICA Gofrownica Biały/Czarny 1300 W 301.4GOFROWNICA | 360 zł |
Gofrownica Dezal 301.4B Czarny | 399 zł |
Gofrownica DEZAL 301.4 Biały | 400 zł |
Dezal 301.4 1300W Biały | 360 zł |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості тостера / бутербродниці Dezal 301.4:
- Решітка розміром 6x10
- Робоча температура — 195ºС
РекомендуємоПорівняти в таблиці →