Ящик для інструменту DeWALT DWST83293-1
Фото 19 |
DeWALT DWST83293-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DWST83293-1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Skrzynia Narzędziowa / DS166 20 DWST83293-1 DeWalt | 243 zł |
Dewalt Dewalt TOUGHSYSTEM 2.0 DS165 Box - DWST83293-1 (DWST83293-1) - 1639 | 244 zł |
Skrzynia narzędziowa TOUGHSYSTEM DeWalt DWST83293-1 DS166 | 287 zł |
DEWALT TOUGHSYSTEM Pudełko o małej pojemności DWST83293-1 - IP65-554 x 371 | 504 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →