Набір інструментів DeWALT DT7926
DeWALT DT7926 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DT7926
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEWALT Zestaw wierteł do metalu Extreme 29 sztuk DT7926-XJ | 299 zł |
Zestaw wierteł do metalu EXTREME DeWalt, 29 szt. | 515 zł |
Dewalt Dewalt Zestaw wierteł hss-g do metalu 29szt. w kasecie tough case | 588 zł |
Zestaw wierteł DEWALT DT7926 | 438 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name Kuchnia+baterie+oświetlenie+akcesoria MC - PAC | 562 zł |
ZESTAW WIERTEŁ 29SZT. EXTREME | 613 zł |
Додаткові функції і можливості набору інструментів DeWALT DT7926:
- Розміри:
РекомендуємоПорівняти в таблиці →