Масляний обігрівач De'Longhi TRRS 1225 12 секц 2.5 кВт
Відео 1Фото 4 |
De'Longhi TRRS 1225 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації De'Longhi TRRS 1225
Ціни на De'Longhi TRRS 1225 |
---|---|---|---|---|
De'Longhi TRRS 0715 7 секц 1.5 кВт | від 359 zł | 2 пропозиції | ||
De'Longhi TRRS 0920 9 секц 2 кВт | від 529 zł | 2 пропозиції | ||
De'Longhi TRRS 1225 12 секц 2.5 кВт | від 528 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →