Кондиціонер Daikin Siesta ATXF20D5V1B/ARXF20D5V1B 20 м²
Фото 8 |
Daikin Siesta ATXF20D5V1B/ARXF20D5V1B 20 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:601/640 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Siesta ATXF20D5V1B/ARXF20D5V1B
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Daikin Siesta ATXF20D5V1B/ARXF20D5V1B
Ціни на Daikin Siesta ATXF20D5V1B/ARXF20D5V1B |
---|---|---|---|---|
Daikin Siesta ATXF20D5V1B/ARXF20D5V1B 20 м² | від 4 199 zł | 3 пропозиції | ||
Daikin Siesta ATXF25D5V1B/ARXF25D5V1B 25 м² | від 4 350 zł | 3 пропозиції | ||
Daikin Siesta ATXF50A2V1B/ARXF50A2V1B 50 м² | від 6 710 zł | 3 пропозиції | ||
Daikin Siesta ATXF71A2V1B/ARXF71A2V1B 71 м² | від 7 760 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →