Струни DAddario Prelude Violin 3/4 Medium (J810 3/4M)
DAddario Prelude Violin 3/4 Medium |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Prelude Violin 3/4 Medium
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
D'Addario D'Addario J810 3/4M Prelude | 118 zł |
Zestaw strun skrzypcowych DAddario Prelude 3/4 Rozmiar Medium J810 3/4M | 116 zł |
Struny do skrzypiec PRELUDE J810 3/4M/DADDARIO | 115 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →