Struny DAddario Prelude Violin 3/4 Medium (J810 3/4M)
DAddario Prelude Violin 3/4 Medium |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAddario 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAddario.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAddario Prelude Violin 3/4 Medium
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D'Addario D'Addario J810 3/4M Prelude | 119 zł |
Zestaw strun skrzypcowych DAddario Prelude 3/4 Rozmiar Medium J810 3/4M | 116 zł |
Struny do skrzypiec PRELUDE J810 3/4M/DADDARIO | 115 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →