Комутатор D-Link DGS-3130-30PS
Фото 5 |
D-Link DGS-3130-30PS 24 GE / 2 10GE / 4 SFP+48 GE / 2 10GE / 4 SFP |
|
Комутатор оснащений додатковим портом управління MGMT і портом USB.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DGS-3130-30PS
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
D-Link DGS 3130-30PS - Przełącznik - L3 Lite - Zarządzany - 24 x 10/100/10 | 7 908 zł |
D-Link DGS-3130-30PS 30-Port POE Switch (24 x 10/100/1000BASE-T PoE + 2 x | 6 336 zł |
D-Link DGS-3130-30PS/E switch zarządzalny L3 Gigabit DGS-3130-30PS/E | 6 269 zł |
D-Link DGS-3130-30PS/E switch zarządzalny L3 Gigabit DGS-3130-30PS/E | 6 281 zł |
D-link Dgs-3130-30ps/si Switch Posrebrzany | 6 592 zł |
Модификації D-Link DGS-3130-30PS
Ціни на D-Link DGS-3130-30PS |
---|---|---|---|---|
D-Link DGS-3130-30PS | від 6 269 zł | 5 пропозицій | ||
D-Link DGS-3130-54PS | від 9 882 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →