Оперативна пам'ять Crucial Value DDR3 1x2Gb CT25664BD160B
Crucial CT25664BD160B |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Crucial Value DDR3 1x2Gb
Ціни на Crucial Value DDR3 1x2Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Value DDR3 1x2Gb CT25672BB1339 | від 96 zł | 1 пропозиція | ||
Crucial Value DDR3 1x2Gb CT25664BD160BJ | від 96 zł | 1 пропозиція | ||
Crucial Value DDR3 1x2Gb CT25664BA160BJ | від 60 zł | 1 пропозиція |