Літня шина Cooper CS7 165/60 R14 75T
Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Cooper CS7 165/60 R14 75T 165/60 R14 75 H 165/60 R14 75 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper CS7 165/60 R14 75T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
165/60TR14 75T CS7 1000304866 | 332 zł |
Cooper CS7 (165/60 R14 75T) 590305 | 328 zł |
Cooper CS7 ( 165/60 R14 75T ) | 273 zł |
Cooper CS7 ( 165/60 R14 75T ) 590305 | 270 zł |
Модификації Cooper CS7 165/60 R14 75T
Ціни на Cooper CS7 165/60 R14 75T |
---|---|---|---|---|
Cooper CS7 165/60 R14 75H | від 340 zł | 3 пропозиції | ||
Cooper CS7 165/60 R14 75T | від 270 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →