Самокат CoolSlide Grind
Фото 5 |
CoolSlide Grind |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoolSlide Grind
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Coolslide Grind Scooter Posrebrzany 19203-S CA/ALI PRIN-ONE SIZE | 395 zł |
Hulajnoga CoolSlide Grind Czarny (19203-S CA/ALI PRIN) | 369 zł |
Hulajnoga Dziecięca/dziecięca Grind Freestyle | 563 zł |
Coolslide, Hulajnoga Grind, Black/Graffiti Print, one size | 432 zł |
Hulajnoga Freestyle Coolslide Grind (kolor Czarny) | 412 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →