Туристичні меблі Coleman Pack Away Table
Фото 4 |
Coleman Pack Away Table |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Coleman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Coleman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Coleman Pack Away Table
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Coleman, Stolik z 2 ławeczkami, PACK AWAY TABLE FOR 4, srebrny, 90x57x70cm | 715 zł |
Zestaw mebli turystycznych COLEMAN Pack-Away | 680 zł |
Stół kempingowy Coleman Pack Away 4 205584 4os 4os. | 800 zł |
Zestaw mebli turystycznych COLEMAN Pack-Away | 715 zł |
Stolik turystyczny Coleman Pack Away Table for 4 | 750 zł |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості туристичних меблів Coleman Pack Away Table:
- М'які чохли на сидіння
- Розмір стільців: 93x27x40 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →