Зволожувач повітря Clean Air Optima CA-604
Фото 26 |
Clean Air Optima CA-604 |
|
Без використання функції "теплий пар" енергоспоживання становить не більше 38 Вт.
Як мити зволожувач повітряОсновні рекомендації щодо догляду за зволожувачами повітря
Як вибрати зволожувач повітря та мийку повітряВідмінності та ключові критерії вибору ультразвукового зволожувача чи мийки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clean Air Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clean Air Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clean Air Optima CA-604
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nawilżacz ultradźwiękowy CLEAN AIR OPTIMA CA-604W | 640 zł |
Clean Air Optima Nawilżacz ultradźwiękowy Clean Air Optima CA-604 WHITE (1 | 643 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy CLEAN AIR OPTIMA CA-604W | 640 zł |
Nawilżacz powietrza Clean Air Optima Nawilżacz ultradźwiękowy Clean Air Op | 685 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →