Конвектор Clatronic KH 3077 2 кВт
Фото 3 |
Clatronic KH 3077 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic KH 3077 2 кВт
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Clatronic 281963 Grzejnik Konwertorowy 750W 230V Biały 6299 x 4399 x 14 cm | 140 zł |
Grzejnik konwektorowy CLATRONIC KH 3077 | 150 zł |
Grzejnik Clatronic KH3077 konwektorowy 2000 W | 150 zł |
Konwektor CLATRONIC KH 3077, 2000W | 144 zł |
Grzejnik Clatronic KH 3077 Biały | 287 zł |
Додаткові функції і можливості конвектора Clatronic KH 3077:
- Ручка для зручності переміщення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →