Наручний годинник Certina DS Action C032.451.44.087.00
Certina DS Action C032.451.44.087.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS Action C032.451.44.087.00
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CERTINA Zegarek Męski CERTINA Ds Podium DS Action Gent C032.451.44.087.00 | 3 990 zł |
ZEGAREK CERTINA C032.451.44.087.00 - ORYGINALNY, 2 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA | 3 719 zł |
Zegarek Certina C032.451.44.087.00 DS Action Gent Titanium 43mm - Natychmi | 3 990 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →