Змішувач Cersanit Libra S951-408
Cersanit Libra S951-408 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Libra S951-408
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cersanit Bateria umywalkowa Cersanit Libra chrom połysk S951-408 | 125 zł |
CERSANIT S951-408 BATERIA UM SZTORCOWA LIBRA 1 UCHW CHROM KOREK PLASTIK | 172 zł |
Cersanit Libra Bateria umywalkowa chrom S951-408 - odbiór osobisty: Kraków | 172 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →