Дитяче автокрісло Caretero Combo
Фото 8 |
Caretero Combo |
|
Порівняно недорога модель, яка повністю відповідає вимогам ECE R44 / 04 (стандарт випробувань, що регламентує базовий рівень безпеки дитячих утримуючих пристроїв). Caretero Combo підійде для малюків вже з перших днів життя і аж до досягнення ними 7 років. Вагові групи: 0+(вантажопідйомність від 0 до 13 кг), I (9 — 18 кг) і II (15 — 25 кг). При використанні для новонароджених, крісло встановлюється проти ходу руху автомобіля і має власні пристяжні ремені, що забезпечують безпеку малюка в поїздках.
У разі використання для дітей вагової категорії I і II, крісло встановлюється по ходу руху машини. Фіксація дитини здійснюється за рахунок штатних автомобільних ременів безпеки. Дитяче автокрісло забезпечене стандартними для моделей даної категорії функціями регулювання нахилу спинки (її можна встановлювати в різних положеннях, в тому числі і напівлежачи), висоти підголівника та висоти ременів (з можливістю підлаштувати її під зріст). Анатомічна подушка, що додається в комплекті, виконана з урахуванням віку маленьких пасажирів, у тому числі для тих, які поки не можуть самостійно тримати голівку. Надійність фіксації тіла гарантує п'ятиточковий (посилений) тип підпряжних ременів. Передбачив виробник і можливість зняття чохлів, що зручно, коли їх потрібно почистити, або попрати.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Caretero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Caretero.
Купити Caretero Combo
Усі ціни 8 →Fotelik samochodowy Caretero Combo 0-25kg Graphite | 238 zł |
Caretero, Combo, Fotelik samochodowy, 0-25 kg, Navy | 211 zł |
Fotelik samochodowy Caretero Combo 0-25kg Graphite | 239 zł |
Fotelik samochodowy Caretero Fotelik Combo 0-25 kg Mint - GXP-606473 | 283 zł |
Caretero, Combo, Fotelik samochodowy, 0-25 kg, Graphite | 234 zł |