Акумулятор для камери Canon NB-4L
Відео 2 |
Canon NB-4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon NB-4L
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Akumulator Typu Canon Nb-4l | 50 zł |
Canon NB-4L 850mAh 3.15Wh Li-Ion 3.7V (Cameron Sino) | 30 zł |
Canon NB-4L / NB-8L adapter do ładowarki AVMPXE (gustaf) | 10 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →