Akumulator do aparatu fotograficznego Canon NB-4L
Wideo 2 |
Canon NB-4L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon NB-4L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATONA - Akumulator Canon NB-4L 600mAh Li-Ion IM0318 | 39 zł |
Akumulator Typu Canon Nb-4l | 50 zł |
Canon NB-4L 850mAh 3.15Wh Li-Ion 3.7V (Cameron Sino) | 30 zł |
Canon NB-4L / NB-8L adapter do ładowarki AVMPXE (gustaf) | 10 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →