Акумулятор для камери Canon LP-E5
Canon LP-E5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon LP-E5
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATONA - Akumulator Canon LP-E5 850mAh Li-Ion IM0321 | 59 zł |
Patona Premium do Canon LP-E5 EOS 1000D 450D 500D (w magazynie!) | 60 zł |
Bateria zamiennik LP-E5 do Canon | 45 zł |
PATONA - Akumulator Canon LP-E5 1020mAh Li-Ion Premium IM0384 | 99 zł |
Bateria Canon LP-E5 Eos 1000D 500D Rebel 2800mAh | 70 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →