Akumulator do aparatu fotograficznego Canon LP-E5
Canon LP-E5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon LP-E5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATONA - Akumulator Canon LP-E5 850mAh Li-Ion IM0321 | 59 zł |
Patona Premium do Canon LP-E5 EOS 1000D 450D 500D | 60 zł |
Bateria Do Canon LP-E5 Eos 1000D 450D 500D Kiss F X2 X3 Rebel T1 Xs Xsi Ła | 77 zł |
PATONA - Akumulator Canon LP-E5 1020mAh Li-Ion Premium IM0384 | 99 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →