Акумулятор для камери Canon BP-828
Відео 2 |
Canon BP-828 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon BP-828
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Canon BP-828 akumulator 4960999984520 | 459 zł |
Canon BP-828 Battery Pack | 653 zł |
PATONA - Akumulator Canon BP-828 2670mAh Li-Ion IM0378 | 249 zł |
Canon BP-828 19.8Wh do Canon (Legria/XA40/45/50/55/60/65/70/75) | 490 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →