Конвектор Camry CR 7739 2 кВт
Фото 6 |
Camry CR 7739 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camry CR 7739 2 кВт
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CAMRY PREMIUM CR7739 Grzejnik elektryczny energooszczędny konwektorowy ter | 295 zł |
Konwektor Camry CR 7739 | 169 zł |
Grzejnik Camry CR 7739 konwektorowy 2000 W | 158 zł |
Grzejnik Konwektorowy 2000W Turbo LCD Timer Pilot | 160 zł |
Grzejnik konwektorowy Camry CR 7739, z pilotem, 3 poziomy grzania | 199 zł |
Grzejnik Konwektorowy Termostat Wyświetlacz 2000W konwektorowy LCDz pilote | 176 zł |
CR 7739 Grzejnik konwektorowy lcd z pilotem | 177 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →