Вакуумний пакувальник Camry CR 4470
Фото 3 |
Camry CR 4470 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camry CR 4470
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Camry CR 4470 Zgrzewarka Próżniowa 110 W Czarna/Biała camryCR 4470 | 220 zł |
Camry Urządzenie do pakowania próżniowego CR 4470 HKCAMZFCR447000 | 225 zł |
Camry CR 4470 AGDM-ZGRZ-CMY-001 | 229 zł |
Zgrzewarka próżniowa CAMRY CR 4470 | 229 zł |
Camry Urządzenie do pakowania próżniowego CR 4470 48072 | 240 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →