Всесезонна шина Bridgestone Weather Control A005 205/60 R16 96H
Відео 21Фото 32 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Weather Control A005 205/60 R16 96H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Weather Control A005 205/60 R16 96H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Weather Control A005 ( 205/60 R16 96H XL ) | 624 zł |
Bridgestone Weather Control A005 ( 205/60 R16 96H XL ) 18315 | 656 zł |
Opona Bridgestone 205/60R16 Weather Control A005 96H - opony całoroczne 18 | 589 zł |
Bridgestone Weather Control A005 (205/60 R16 96H) 18315 | 646 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Weather Control A005 205/60 R16 96H
Ціни на Bridgestone Weather Control A005 205/60 R16 96H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Weather Control A005 205/60 R16 96H | від 589 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Weather Control A005 205/60 R16 96V | від 619 zł | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Weather Control A005 205/60 R16 96V Run Flat | від 624 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →