Літня шина Bridgestone Turanza T005 205/55 R17 95W
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 205/55 R17 95W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 205/55 R17 95W
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRIDGESTONE -2055517 95W T005 -B/A/70-letnie opony 14039 | 734 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 205/55 R17 95W XL * ) 14039 | 678 zł |
Bridgestone Turanza T005 (205/55 R17 95W) 14039 | 661 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 205/55 R17 95W XL * ) | 686 zł |
Opona Bridgestone 205/55R17 T005 95W XL * - opony letnie 14039 | 619 zł |
Opony letnie 205/55R17 95W Turanza T005 Bridgestone | 570 zł |
Opony letnie 205/55R17 95W Turanza T005 Bridgestone 2023 | 599 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 205/55 R17 95W
Ціни на Bridgestone Turanza T005 205/55 R17 95W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 205/55 R17 91W | від 464 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R17 91W Run Flat Mercedes-Benz | від 589 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R17 95V | від 1 120 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R17 95W | від 570 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →