Літня шина Bridgestone Turanza T005 195/55 R16 91V
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 195/55 R16 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 195/55 R16 91V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 (195/55 R16 91V) 10291 | 508 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 195/55 R16 91V XL AO ) 10291 | 531 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 195/55 R16 91V XL AO ) | 537 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 195/55 R16 91V
Ціни на Bridgestone Turanza T005 195/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 195/55 R16 87H | від 425 zł | 13 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 195/55 R16 87V | від 569 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 195/55 R16 91H | від 542 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 195/55 R16 91V | від 508 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →