Мотошина Bridgestone Battlax Adventure A40 120/70 R19 60V
Фото 34 |
Bridgestone Battlax Adventure A40 120/70 R19 60V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bridgestone Battlax Adventure A40 120/70 R19 60V
Ціни на Bridgestone Battlax Adventure A40 120/70 R19 60V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax Adventure A40 110/80 R19 59V | від 694 zł | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax Adventure A40 120/70 R17 58W | від 622 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A40 150/70 R17 69V | від 738 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A40 170/60 R17 72V | від 627 zł | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax Adventure A40 180/55 R17 73W | від 896 zł | 3 пропозиції |