Бінокль BRESSER Junior 6x21
Фото 4 |
BRESSER Junior 6x21
Тип:універсальний
Кратність збільшення:6 x
Діаметр об'єктива:21 мм
Поле зору на 1 км:120 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BK-7
Вага:174 г
Всі характеристики
Характеристики Junior 6x21
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BRESSER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BRESSER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRESSER Junior 6x21
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bresser Junior 6x21 Lornetka dla dzieci 8810621 | 105 zł |
Lornetka Bresser Lornetka dziecięca Bresser Junior 6x21 - niebieska | 159 zł |
Lornetka dziecięca Bresser Junior 6x21 | 175 zł |
Lornetka dla Dzieci Bresser Junior 6x21 8810625 | 138 zł |
Bresser Lornetka dziecięca Bresser Junior 6x21 | 159 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →