Соковитискач Braun Tribute Collection CJ 3050 (0X22611002)
Braun Tribute Collection CJ 3050 |
|
Надійний та практичний соковитискач для отримання соку з цитрусових фруктів (цитрус-прес). Відрізняється простотою експлуатації і компактними габаритними розмірами. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для швидкої переробки лимонів, лаймів, апельсинів і грейпфрутів в свіжовичавлені соки, які містять значну кількість корисних для організму людини мінералів і вітамінів.
Приготування цитрусових соків на відцентровому апараті потребує значного обсягу додаткових операцій і істотних витрат часу, а соковитискач Braun Tribute Collection CJ 3050 дозволяє отримати перший стакан напою об'ємом 200 мл, через 30 сек. Потужності електродвигуна (60 Вт) з запасом достатньо для віджимання соку з половинки фруктового плода середніх розмірів. Конус-прес може обертатися тільки в одну сторону, а готовий сік проходить через сталевий фільтр, що затримує насіння/м'якоть, і подається безпосередньо в підставлений склянку. Завдяки технології прямого віджимання напій практично не нагрівається і не втрачає своїх корисних властивостей. Рухливий носик з функцією «крапля-стоп» допоможе не забруднити робочі поверхні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Tribute Collection CJ 3050
Усі ціни 6 →Braun Household Tribute Collection CJ 3050 wyciskarka do cytrusów 60 W 035 | 193 zł |
BRAUN Wyciskarka do cytrusów BRAUN CJ3050.BK Czarny | 198 zł |
Wyciskarka do cytrusów BRAUN CJ 3050 | 172 zł |
Braun Cj 3050 Squeezer Czarny CJ3050 | 164 zł |
Braun Sokowirówka elektryczna CJ 3050 BK StartStop Automatyczne 60 W Czarn | 167 zł |
Braun Cj3050 Squeezer Biały One Size / EU Plug | 150 zł |