Радіосистема BOYA BY-WM6
Відео 10Фото 4 |
BOYA BY-WM6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BOYA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BOYA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BOYA BY-WM6
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Boya UHF Duo Lavalier Microfoon Draadloos BY-WM6S 350375 | 1 407 zł |
Boya uhf wireless microphone system AF-A-BOYA-114 | 683 zł |
Mikrofon Boya BY-WM6S | 793 zł |
BOYA BOYA BY-WM6S Black BY-WM6S | 661 zł |
BOYA Bezprzewodowy zestaw audio do kamer BY-WM6S | 849 zł |
Bezprzewodowy system mikrofonowy Boya BY-WM6S - UHF Wireless Microphone Sy | 1 190 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →