System radiowy BOYA BY-WM6
Wideo 10Zdjęcia 4 |
BOYA BY-WM6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BOYA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BOYA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BOYA BY-WM6
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Boya uhf wireless microphone system AF-A-BOYA-114 | 683 zł |
Mikrofon Boya BY-WM6S | 793 zł |
BOYA BOYA BY-WM6S Black BY-WM6S | 661 zł |
BOYA Bezprzewodowy zestaw audio do kamer BY-WM6S | 849 zł |
Bezprzewodowy system mikrofonowy Boya BY-WM6S - UHF Wireless Microphone Sy | 1 190 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →