Протеїн BioTech Micellar Casein 2.3 кг
BioTech Micellar Casein 2.27 kg 0.9 кг2.3 кг |
|
Представляє середній ціновий сегмент протеїн бренду BioTech-це спортивна добавка на основі міцелярного казеїну. Дане джерело білка відноситься до категорії повільно засвоюваним, тобто забезпечує тривале відчуття ситості і захищає м'язи від руйнування в період сну або при довгих паузах з прийомом їжі. Спортпіт пропонується в різних варіантах фасування: крім банки на 2.3 кг можна взяти 900-грамову варіацію або зовсім пакетик-пробник на один раз (30 г).
Також протеїн BioTech Micellar Casein 2.3 кг зустрічається у продажу в одному з 4 видів смаку: печиво з вершками, полуниця, шоколад і ваніль. Вміст білка на одну порцію становить 22 грами (концентрація близько 73%), при цьому в складі немає глютену, пальмової олії та інших «небажаних» інгредієнтів. При цьому заявлено присутність 4.3 г BCAA на дозу і збільшені пропорції глютамина (майже 6 грам). При цьому кількість цукру і жирів мінімальні (відповідно 4.8 і 3 г на 100 грам порошку). Не велика і енергетична цінність (близько 105 ккал на порцію), що дозволяє однаково успішно використовувати добавку і при сушінні, і при массонаборе.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BioTech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BioTech.
Купити BioTech Micellar Casein 2.3 кг
Biotech Usa Micellar Casein 2270G | 279 zł |
Biotech Usa Micellar Casein 2270G Chocolate | 219 zł |
Micellar Casein 2270G | 279 zł |
Biotech USA Micellar Casein 2270g | 229 zł |
Biotech Usa Micellar Casein 2270G Chocolate | 229 zł |
Модификації BioTech Micellar Casein
Ціни на BioTech Micellar Casein |
---|---|---|---|---|
BioTech Micellar Casein 0.9 кг | від 99 zł | 8 пропозицій | ||
BioTech Micellar Casein 2.3 кг | від 219 zł | 5 пропозицій |