Мікрофон Beyerdynamic TG V50d s
Фото 3 |
Beyerdynamic TG V50d s |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beyerdynamic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beyerdynamic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beyerdynamic TG V50d s
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Beyerdynamic Beyerdynamic TG V50 s - Mikrofon wokalowy dynamiczny | 491 zł |
Beyerdynamic Mikrofon dynamiczny TG V50s | 479 zł |
Beyerdynamic Beyerdynamic TGV50D SET Mikrofon dynamiczny wokalny TGV50D-SE | 571 zł |
beyerdynamic TG V50d dynamiczny wokal mikrofon z przełącznikiem zamykany 7 | 520 zł |
Beyerdynamic Tg V50Ds Mikrofon Dynamiczny Wokalowy | 489 zł |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості мікрофона Beyerdynamic TG V50d s:
- У моделі TG V50d немає вимикача
РекомендуємоПорівняти в таблиці →