Пульсоксиметр Beurer PO 40
Beurer PO 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer PO 40
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Beurer PO 40 - Pulse oximeter | 257 zł |
Beurer PO 40 biały AGDM-PUL-BEU-030 | 159 zł |
Pulsoksymetr BEURER PO 40 | 349 zł |
Pulsoksymetr BEURER PO 40 | 159 zł |
Додаткові функції і можливості пульсометра / крокоміра Beurer PO 40:
- Визначення кількості кисню в крові
- Автоматичне відключення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →