Зволожувач повітря Beurer LB 88
Відео 1Фото 8 |
Beurer LB 88 |
|
Ультразвуковий зволожувач бренду Beurer можна зарахувати до рішень середнього цінового сегмента. Модель призначається для використання в приміщеннях площею до 48 м², а її високу ефективність підтверджує солідна пікова витрата води на випаровування - до 550 мл/год. При цьому резервуар вміщує 6 літрів рідини, відповідно дозаправка буде потрібна не раніше, ніж через 11 годин безперервної роботи.
Плюс прозорі стінки бака допоможуть візуально контролювати запаси, а ось за повної відсутності води зволожувач Beurer LB 88 автоматично вимикається. До додаткових функцій моделі відноситься тепла пара: можна вибрати одну з трьох доступних інтенсивностей нагріву та забезпечувати додаткове гігієнічне очищення рідини. Інтенсивність зволоження також плавно регулюється, як власне і напрямок водного туману, для чого передбачені відповідно зручний поворотний перемикач і випарник, що обертається. «Прямо з коробки» прилад добре підготовлений для ароматизації: у спеціальний відсік пропонується розміщувати ароматичну олію або спеціальні подушечки (15 таких розхідників включено до комплекту поставки). Також реалізовано і додаткове очищення від накипу. У комплектації запропоновано 15 спеціальних подушечок проти утворення відкладень (та появи білого нальоту).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Купити Beurer LB 88
Nawilżacz BEURER LB 88 | 667 zł |
Nawilżacz BEURER LB 88 LB 8 | 667 zł |
Beurer Lb 88 Dual Humidifier Biały 681.16 | 519 zł |
Nawilżacz powietrza Beurer LB 88 Biały | 581 zł |
- В комплекті: 15 ароматичних подушечок, 15 таблеток для пом'якшення води