Nawilżacz Beurer LB 88
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Beurer LB 88 |
|
Ultradźwiękowy nawilżacz marki Beurer można przypisać rozwiązaniom ze średniej półki cenowej. Model przeznaczony jest do użytku w pomieszczeniach do 48 m², a jego wysoką wydajność potwierdza stałe szczytowe zużycie wody do odparowania - do 550 ml/h. W takim przypadku zbiornik mieści odpowiednio 6 litrów płynu, tankowanie będzie wymagane nie wcześniej niż po 11 godzinach ciągłej pracy.
Dodatkowo przezroczyste ścianki zbiornika pomogą wizualnie kontrolować zapasy, ale w przypadku braku wody nawilżacz Beurer LB 88 automatycznie się wyłącza. Dodatkowe funkcje modelu to ciepła para: możesz wybrać jedną z trzech dostępnych intensywności grzania i dodatkowo higienicznie oczyścić płyn. Intensywność nawilżania jest również płynnie regulowana, a także kierunek mgły wodnej, dla których przewidziano odpowiednio wygodny przełącznik obrotowy i parownik obrotowy.
Od razu po wyjęciu z pudełka urządzenie jest dobrze przygotowane do aromatyzowania: proponuje się umieszczenie aromatycznego olejku lub specjalnych wkładek w specjalnej przegródce (15 takich materiałów eksploatacyjnych znajduje się w opakowaniu). Zaimplementowano również i dodatkowe odkamienianie. Opakowanie zawiera 15 specjalnych płatków przeciw tworzeniu się osadów (i pojawianiu się białej płytki nazębnej).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Kup Beurer LB 88
Nawilżacz BEURER LB 88 | 667 zł |
Beurer Lb 88 Dual Humidifier Biały 681.16 | 520 zł |
Nawilżacz BEURER LB 88 LB 8 | 667 zł |
Nawilżacz powietrza Beurer LB 88 Biały | 581 zł |
- W zestawie: 15 płatków zapachowych, 15 tabletek zmiękczających wodę