Ножиці по металу Bessey D118-300L 300 мм / лівий різ
Фото 4 |
Bessey D118-300L 300 мм / лівий різ350 мм / правий різ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bessey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bessey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bessey D118-300L 300 мм / лівий різ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bessey Nożyce Pelikanowe D118-300L-SB | 159 zł |
Erdi Nożyce do blachy "Pelikan" 300mm prawe - D118-300 | 159 zł |
Nożyce Do Blachy Lewe Erdi Bessey D118-300L | 131 zł |
NOŻYCE PRZELOTOWE DO BLACHY PELIKAN PRAWE 300MM | 168 zł |
Erdi Nożyce do blachy "Pelikan" 300mm prawe - D118-300 | 158 zł |
Модификації Bessey D118-300L
Ціни на Bessey D118-300L |
---|---|---|---|---|
Bessey D118-300L 300 мм / лівий різ | від 131 zł | 6 пропозицій | ||
Bessey D118-350 350 мм / правий різ | від 163 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →