Ванна Besco Delfina 167x107 см
Фото 2 |
Besco Delfina 166x107 |
|
Ванна має сидіння
Додатково може комплектуватися каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Delfina 167x107 см
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Besco Wanna narożna lewa Besco Delfina 166x107 cm asymetryczna biały połys | 1 420 zł |
BESCO WAD-166-NP Besco Delfina wanna narożna 166x107 cm asymetryczna prawa | 1 504 zł |
Wanna narożna Besco Delfina 166x107 lewa- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO5 | 1 550 zł |
Besco Wanna narożna prawa Besco Delfina 166x107 cm asymetryczna biały poły | 1 420 zł |
Wanna narożna Besco Delfina 166x107 prawa- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO | 1 550 zł |
PMD Besco Delfina Wanna narożna asymetryczna 166x107 cm lewa, biała WAD-16 | 1 304 zł |
PMD Besco Delfina Wanna narożna asymetryczna 166x107 cm prawa, biała WAD-1 | 1 304 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →