Осушувач повітря Berdsen BR-20
Фото 3 |
Berdsen BR-20
Тип:побутовий, до 20 м²
Продуктивність:0.7 л/добу
Потужність:70 Вт
Керування:кнопкове
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Характеристики BR-20
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berdsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berdsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berdsen BR-20
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci Berdsen BR-20 3806 | 243 zł |
Berdsen Osuszacz powietrza, pochłaniacz wilgoci, Berdsen, 24x14x37 cm, bia | 389 zł |
Osuszacz powietrza z wyświetlaczem, pochłaniacz wilgoci 70W BERDSEN 3806 | 220 zł |
Osuszacz powietrza, pochłaniacz wilgoci, Berdsen, 24x14x37 cm, czarny | 397 zł |
Berdsen BR-20B osuszacz powietrza z wyświetlaczem czarny do pomieszczeń o | 307 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →