Вентилятор be quiet! Pure Wings 2 140 High-Speed (BL082)
Фото 4 |
be quiet! Pure Wings 2 140 High-Speed
120 мм140 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1600 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Pure Wings 2 140 High-Speed
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Pure Wings 2 140 High-Speed
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
be quiet Pure Wings 2 wentylator High-Speed 140 mm wysoka prędkość niska m | 98 zł |
Wentylator BE QUIET! Pure Wings 2 BL082 | 50 zł |
Wentylator do obudów BE QUIET! BL082 | 76 zł |
Wentylator BE QUIET! Pure Wings 2 BL082 | 50 zł |
Модификації be quiet! Pure Wings 2 140 High-Speed
Ціни на be quiet! Pure Wings 2 140 High-Speed |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Wings 2 120 High-Speed | від 38 zł | 18 пропозицій | ||
be quiet! Pure Wings 2 140 High-Speed | від 50 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →