FM-трансмітер BASEUS T-Typed S-16 (CCTM-E01)
BASEUS T-Typed S-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS T-Typed S-16
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Baseus S-16 Transmiter FM Bluetooth 50 2x USB ładowarka samochodowa AUX MP | 70 zł |
Baseus Car Bluetooth MP3 Player + Charger T Shaped S-16 Black OS | 74 zł |
Baseus S-16 | 70 zł |
Baseus Transmiter Fm MP3 micro Sd Aux Ładowarka Samochodowa Szybka 2x Usb | 70 zł |
Baseus Transmiter samochodowy Baseus bluetooth MP3 S-16 (czarny) | 70 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →