Пусковий пристрій BASEUS Super Energy Pro Plus Car Jump Starter 12000
Фото 7 |
Закрити
Шапка
BASEUS Super Energy Pro Plus Car Jump Starter 12000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Super Energy Pro Plus Car Jump Starter 12000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Baseus C00245700111-00 Jump Starter Super Energy Pro+ 12V 12000mAh 1200A 6Funkcje:rozrusz OleOle.plПоскаржитись | 279 zł |
Baseus Rozrusznik samochodowy Baseus Pro+ 1200A (czarny)Rozrusznik samochodowy Baseus Pro+ 1200A (czarny)Nie pozwól, aby rozładowany akumulator w Twoim samochodzie pokrzyżował Ci pl... щеany. Rozrusznik Baseus pozwoli Ci szybko uruchomić pojazd – już nie musisz prosić o pomoc sąsiadów albo dzwonić po znajomych! Urządzenie sprawdzi się nawet na mrozie do -20°C i jest bardzo proste w obsłudze. Nadaje się do rozruchu różnego rodzaju samochodów – zarówno z silnikami benzynowymi (12 V / 6 l), jak i Diesel (12 V / 2,5 l). Zostało wyposażone w 3 akumulatory, a jego prąd szczytowy wynosi 1200 A.Imponująca wydajnośćAkumul Akces-markt.plПоскаржитись | 370 zł |
Baseus Super Energy Pro+ | Power Bank rozrusznik Jump Starter 12V 12000mAhSuper Energy Pro+Ciągły rozwój technologii sprawia, że wszelkie urządzenia są stale ulepszane. Tego typu metamorfozę przeszed... щеł również powerbank, który poza naładowaniem baterii telefonu pomoże nam także w odpaleniu samochodu. Posi Офіційний партнер BASEUS E-baseus.comПоскаржитись | 370 zł |
Baseus powerbank Jump Starter do samochodu 1200A Super Energy Pro+ czarnyPowerbank Jump Starter do samochodu 1200A Baseus Super Energy Pro+ - czarny Potrzebne Ci niezawodne urządzenie rozruchowe, kt... щеóre sprawi, że uniezależnisz się... EmpikПоскаржитись | 315 zł |
Baseus C00245700111-00 Jump Starter Super Energy Pro+ 12V 12000mAh 1200A 6Funkcje:rozrusz RTV Euro AGDПоскаржитись | 269 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 349 zł
пускове (бустер), на акумулятор: 12 В, пусковий до 800 A, ліхтар, USB type C, швидка зарядка USB, 195x88x37 мм
від 299 zł
пускове (бустер), powerbank, на акумулятор: 12 В, пусковий до 600 A, ліхтар, USB, USB type C, 163x83x37 мм, вага 0.47 кг
від 350 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 6В, 12 В, WET/EFB (Lead-Acid), AGM, GEL, Li-Ion, струм зарядки: до 5 A, авторегулювання, десульфатація, 117x74x48 мм, вага 0.68 кг
від 272 zł
пускове (бустер), powerbank, на акумулятор: 12 В, пусковий до 300 A, ліхтар, USB
від 159 zł
зарядне, на акумулятор: 12 В, ємністю 5 – 200 Агод, WET/EFB (Lead-Acid), струм зарядки: до 10 A, 212x192x126 мм, вага 2.76 кг
від 544 zł
пускове (бустер), на акумулятор: 12 В, пусковий до 1000 A, ліхтар, USB type C, 172x134x49 мм, вага 1.2 кг
від 101 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 6В, 12 В, ємністю 1.2 – 120 Агод, WET/EFB (Lead-Acid), AGM, GEL, струм зарядки: до 5 A, авторегулювання, десульфатація
від 247 zł
пускове (бустер), powerbank, на акумулятор: 12 В, пусковий до 400 A, ліхтар, USB, USB type C, 160x85x30 мм, вага 0.47 кг
від 415 zł
пускове (бустер), powerbank, на акумулятор: 12 В, пусковий до 1000 A, ліхтар, USB, USB type C, швидка зарядка USB, 165x87x38 мм, вага 0.47 кг
від 129 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 12 В, 24В, ємністю 6 – 200 Агод, WET/EFB (Lead-Acid), AGM, GEL, LiFePO4, Li-Ion, струм зарядки: до 12 A, авторегулювання, десульфатація, 170x65x100 мм, вага 0.8 кг
від 80 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 6В, 12 В, WET/EFB (Lead-Acid), AGM, GEL, струм зарядки: від 2 A, до 4 A, авторегулювання, десульфатація
від 311 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 12 В, ємністю 1.2 – 110 Агод, струм зарядки: від 0.8 A, до 5 A, авторегулювання, десульфатація, 168x38x65 мм, вага 0.6 кг