Рюкзак BASE XX B2 15.6 20 л (D31633)
Фото 11 |
BASE XX B2 15.6 13 л20 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASE XX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASE XX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASE XX B2 15.6 20 л
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
base xx B2 156 - Plecak na notebooka z zamykaną wyściełaną kieszenią główn | 130 zł |
Dicota Base XX B2 15.6 czarny TOR-LAP-DIC-353 | 74 zł |
Plecak Dicota Plecak do notebooka 15.6 cali BASE XX B2 oliwkowa zieleń | 89 zł |
Plecak Dicota Base XX B2 15.6'' (D31633) | 93 zł |
DICOTA Base XX B2 156 oliwkowa zieleń D31965 | 172 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації BASE XX B2 15.6
Ціни на BASE XX B2 15.6 |
---|---|---|---|---|
BASE XX B2 12-14.1 13 л | від 74 zł | 2 пропозиції | ||
BASE XX B2 15.6 20 л | від 74 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →