Всесезонна шина Barum Quartaris 5 185/60 R14 82T
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Barum Quartaris 5 185/60 R14 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Quartaris 5 185/60 R14 82T
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Quartaris 5 - 185/60R14 - opony całoroczne 4024063000223 | 257 zł |
Opona Barum 185/60R14 QUARTARIS 5 82T - opony całoroczne 1540677 | 232 zł |
Barum Quartaris 5 (185/60 R14 82T) 15406770000 | 280 zł |
Barum Quartaris 5 ( 185/60 R14 82T EVc ) | 248 zł |
Barum Quartaris 5 ( 185/60 R14 82T EVc ) 15406770000 | 244 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →