Зимова шина Barum Polaris 5 225/55 R17 101V
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Barum Polaris 5 225/55 R17 101V 225/55 R17 101 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Polaris 5 225/55 R17 101V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
225/55Vr17 Barum Tl Polaris 5 Xl Eu101V E 4024063000445 | 512 zł |
Barum Polaris 5 (225/55 R17 101V) 15413450000 | 497 zł |
Opona Barum 225/55R17 POLARIS 5 XL M+S 101V - opony zimowe 1541345 | 447 zł |
Barum Polaris 5 ( 225/55 R17 101V XL EVc ) | 509 zł |
Barum Polaris 5 ( 225/55 R17 101V XL EVc ) 15413450000 | 503 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Polaris 5 225/55 R17 101V
Ціни на Barum Polaris 5 225/55 R17 101V |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 225/55 R17 101V | від 447 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →