Лялька Barbie Cutie Reveal HHG21
Фото 6 |
Barbie Cutie Reveal HHG21 |
|
При зміні температури виявляються візуальні ефекти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barbie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barbie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barbie Cutie Reveal HHG21
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mattel Barbie Cutie Reveal Lalka Piesek HHG21 Mattel | 127 zł |
BARBIE - CUTIE REVEAL - LALKA PIESEK - HHG18 HHG21 | 112 zł |
Mattel Barbie Cutie Reveal Lalka #3 HHG21 Mattel | 75 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →