Машинка для стрижки BaByliss 7756PE
Фото 4 |
BaByliss 7756PE |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія BaByliss Men (побутові для нього)Порівняти в таблиці →
від 116 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 24 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 249 zł
тример для бороди, джерело живлення: до 160 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.6 – 28 мм, леза: титанові, регульовані, вологе очищення
від 69 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: від мережі, гребені: фіксовані, стрижка до 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 348 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: до 160 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.6 – 28 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані, вологе очищення, індикатор заряду
від 415 zł
багатофункціональна машинка для стрижки, для вух та носа, для гоління, дод. ніж для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 300 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.2 – 16 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення, індикатор заряду
від 183 zł
багатофункціональна машинка для стрижки, для еспаньйолки, для вух та носа, для гоління, для тіла, джерело живлення: до 40 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.5 – 15 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 59 zł
тример для носа та вух, для вух та носа, джерело живлення: батарейки, леза: нержавіюча сталь
від 168 zł
тример для бороди та носа, для вух та носа, для гоління, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.4 – 7 мм, леза: титанові, вологе очищення
від 159 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 75 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.3 – 13 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 452 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 180 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.8 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 89 zł
машинка для стрижки, гребені: фіксовані, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь
від 144 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь
від 169 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: титанові, вологе очищення
від 209 zł
набір машинка для стрижки + тример, джерело живлення: від мережі, батарейки, гребені: фіксовані, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь
від 499 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 180 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.8 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 129 zł
тример для бороди та носа, для вух та носа, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.4 – 7 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 193 zł
тример для бороди та носа, для вух та носа, для гоління, джерело живлення: акумулятор, гребені: регульований, фіксовані, стрижка до 8 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 144 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь
від 369 zł
багатофункціональна машинка для стрижки, для вух та носа, для гоління, дод. ніж для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 300 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.2 – 16 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення, індикатор заряду
від 374 zł
тример для бороди, джерело живлення: акумулятор, до 40 хв, гребені: регульований, стрижка 0.4 – 5 мм, леза: нержавіюча сталь, індикатор заряду
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 158 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 40 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 10 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 199 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 90 хв, гребені: регульований, леза: титанокерамические, вологе очищення, індикатор заряду
від 144 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь
від 190 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 32.5 мм, леза: титанові, індикатор заряду
від 173 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 50 хв, гребені: регульований, стрижка до 35 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 189 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 40 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 20 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 118 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 100 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 40 мм, леза: нержавіюча сталь
від 90 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: до 30 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 42 мм, леза: нержавіюча сталь
від 407 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: до 160 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.6 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані, індикатор заряду
від 176 zł
тример для тіла, для тіла, джерело живлення: акумулятор, до 50 хв, гребені: фіксовані, стрижка до 3 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 274 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: до 120 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 42 мм, леза: титанові, індикатор заряду
від 69 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: від мережі, гребені: фіксовані, стрижка до 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані