Проєкційний екран Avtek Cinema 280 (1EVS61)
Avtek Cinema 280 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avtek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avtek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Avtek Cinema 280
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AVTek Cinema 280 PJ-E-AVT-191 | 789 zł |
Ekran do projektora Avtek Cinema 280 | 799 zł |
Ekran projekcyjny do zawieszen | 887 zł |
Ekran projekcyjny do zawieszenia na suficie lub ścianie AVTEK Cinema 280 1 | 913 zł |
Ekran projekcyjny do zawieszenia na suficie lub ścianie AVTEK Cinema 280 1 | 1 009 zł |
Avtek Ekran ręczny 135' 280x200 16:9 Biały Matowy- szybka bezpieczna dosta | 809 zł |
Модификації Avtek Cinema 280
Ціни на Avtek Cinema 280 |
---|---|---|---|---|
Avtek Cinema 200 | від 308 zł | 17 пропозицій | ||
Avtek Cinema 240 | від 516 zł | 21 пропозиція | ||
Avtek Cinema 280 | від 789 zł | 6 пропозицій |
Рекомендуємо